خرید ضایعات پارچه چرم

خرید ضایعات پارچه چرم

آیا تا به حال در مورد ضایعات پارچه چرم و فروش و خرید ضایعات پارچه چرم چیزی شنیده اید. امروزه ضایعات انواع پارچه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شاید برای شما عزیزان این سوال مطرح شود که آیا ضایعات پارچه چرم هم کاربرد دارد؟ برای دریافت پاسخ این سوال با ما همراه باشید. خوب است بدانید تمام کسب و کارهایی که به طرق گوناگون با پارچه سر و کار دارند، به عنوان تولید کنندگان ضایعات پارچه محسوب می شوند. همانطور که میدانید پارچه های چرمی در طرح ها و مدل های مختلف و همچنین رنگ های متنوعی  تولید می شوند.

از این نوع پارچه خاص و جذاب برای تولید محصولات گوناگون استفاده می شود. در این میان تکه پارچه هایی از تولید این محصولات به دست می آیند که برای تهیه آن ها کارایی دیگری نخواهند داشت. به معنایی بهتر تمام پارچه چرم برای تولید یک محصول لازم نمی شود.

به طور مثال کناره های کار که برش خورده اند و یا گوشه ای از چرم که ممکن است رنگ آن متفاوت تر از قسمتهای دیگر چرم باشد، به اضافه های پارچه چرم تبدیل می شوند. در صنعت چرم به این اضافات پارچه، ضایعات چرم می گویند.

در ادامه باید گفت، هر مشاغلی که برای تولید محصولات خود، با چرم کار می کنند؛ به عنوان تولید کنندگان ضایعات چرم محسوب می شوند. به طور مثال مشاغلی مانند تولیدی کیف و کفش و مبلمان و تولیدی لباس و نساجی های چرم و تزئینات داخلی خودرو، به عنوان تولید کنندگان اصلی ضایعات چرم به شمار می روند.

خرید ضایعات پارچه چرم | نساجی آیری
خرید ضایعات پارچه چرم

مصارف ضایعات چرمی

همانطور که گفته شد، سالانه مقدار قابل توجهی از پارچه چرم، به شکل ضایعات در آمده و از ارزش  اقتصادی خوبی هم برخوردار هستند. ضایعات چرم توسط مشاغل مختلف در حال تولید است که این ضایعات ارزش بسیار زیادی برای تولید محصولات چرمی دارند.

جالب است بدانید برای تولید بسیاری از محصولات چرمی از ضایعات پارچه چرم استفاده می شود. این ضایعات ارزشمند، ابعادی از کوچک تا بزرگ داشته و به عنوان یک وسیله مورد نیاز اولیه برای ساخت محصولات چرمی به کارگرفته می شوند.

  این ضایعات برای تولید جاکارتی و کیف پول و جاکلیدی و جاسوئیچی های چرمی بسیار پرکاربرد هستند. همچنین برای تولید محصولات فانتزی چرمی کوچک و یا حتی قسمت هایی از تزئینات خودرو هم مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از این ضایعات چرم برای داخل کیسه های بوکس و صندلی های پاف هم استفاده می کنند.

به همین خاطر باید بیان کرد، امروزه بازار خرید و فروش ضایعات چرمی بسیار داغ است. چرا که شما به جای اینکه ضایعات را در سطل زباله بیندازید می توانید این ضایعات به دست آمده را به راحتی بفروشید و از این ضایعات، درآمد خوبی کسب نمایید. در مقابل هم مشاغل مختلفی هستند که با خرید این ضایعات می توانند محصولات چرمی خود را تولید نمایند و پول کمتری بابت خرید پارچه دهند. به عبارت عامیانه، خرید و فروش ضایعات چرم، معامله ای دو سر سود است.

خرید ضایعات پارچه چرم
خرید ضایعات پارچه چرمی

خرید و فروش ضایعات پارچه چرم

شاید این سوال مهم برای شما مطرح شود که چگونه و از کجا این ضایعات را خریداری نماییم و یا بفروشیم. در جواب این سوال باید گفت، نساجی آیری به مدت ده سال در زمینه خرید و فروش ضایعات چرم در حال فعالیت است. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه خرید و فروش ضایعات چرم داشته، توانسته اعتماد مشتریان خود را به خوبی جلب نماید. همچنین درصد رضایت بالای مشتریان از این مجموعه، نشان دهنده ارائه خدمات عالی این نساجی می باشد.

 شما بزرگواران اگر قصد خرید ضایعات پارچه چرم را دارید، اما نمی دانید که این ضایعات ارزشمند را از کجا تهیه نمایید، نساجی آیری بهترین گزینه برای شما عزیزان محسوب می شود. لازم به ذکر است، این نساجی توانسته بهترین ضایعات چرم را با قیمتی بسیار منصفانه به فروش برساند.

این بدان معنا است که شما با خرید پارچه مورد نیاز اولیه خود، با قیمتی مناسب، سودی عالی بدست خواهید آورد. به طور حتم شما بعد از اولین خرید ضایعات پارچه چرم از نساجی آیری، مشتری ثابت این مجموعه معتبر خواهید شد. شما بعد از مشاهده این ضایعات چرم، به این مسئله پی خواهید برد که این محصول چقدر عالی و مقرون به صرفه می باشد. شما خوبان می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه نساجی آیری خرید و فروش ضایعات پارچه خود را انجام دهید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *