خریدار پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی با بهترین قیمت

خریدار پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی با بهترین قیمت

به پارچه هایی که به صورت ریز و درشت برش داده می شوند پارچه های دم قیچی گفته می شود. امروزه خریدار دم قیچی و تکه برش های تولیدی افزایش پیدا کرده است. ضایعات پارچه دارای مصارف گوناگونی هستند به همین دلیل با خرید و فروش ضایعات دم قیچی و تکه برش های تولیدی سود زیادی را می توان کسب کرد.

چرا تعداد خریدار دم قیچی و تکه برش های تولیدی افزایش پیدا کرده است ؟

از دید اغلب مردم پارچه های دم قیچی و تکه برش های تولیدی قابل استفاده نمی باشند. به همین دلیل به این نوع پارچه ها ضایعات گفته می شود. با کمی خلاقیت به خرج دادن از پارچه های دم قیچی می توانید استفاده های زیادی را داشته باشید. برای خرید پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی می توانید به نساجی های مختلف مراجعه کنید. شایان ذکر است با توجه به اینکه این نوع پارچه ها کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارند خرید آن ها نیز افزایش پیدا کرده است.

بررسی کاربرد انواع پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی

این نوع پارچه ها به صورت ریز و درشت تولید می شوند. پارچه های دم قیچی همچنین به صورت کیلویی به فروش می رسند. اگر شما تمایل به خرید پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی دارید بهتر است این نوع پارچه ها را به صورت عمده و کیلویی بخرید تا قیمت آن ها مقرون به صرفه تر باشد.

پارچه های دم قیچی و تکه برش های تولیدی دارای کاربردهای زیادی هستند. این نوع کاربردها عبارتند از :

 1. دوخت روتختی یا رومیزی های چند تکه
 2. طراحی قاب های رنگارنگ و زیبا
 3. تزیین و دوخت لباس ها ( این مدل لباس ها طراحی منحصر به فرد و جذابی دارند.)
 4. تمیز کردن چربی ها و سیاهی هایی که روی تجهیزات صنعتی هستند.
 5. پارچه های دم قیچی همچنین دارای استفاده زیادی در صنایع مختلف نظیر صنایع فلزی، صنایع پتروشیمی و … هستند.
 6. از این نوع پارچه ها در رستوران ها و کارواش ها نیز استفاده زیادی می شود.
 7. مصارف خانگی
 8. 2

نحوه تولید و فروش پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی چگونه است ؟

این پارچه ها در کارگاه های مخصوص تولید البسه و نساجی ها تولید می شود. پارچه های دم قیچی ریز و درشت در گونی هایی بزرگ جمع آوری می گردند سپس به فروش می رسند. این نوع پارچه ها دارای طرح و رنگ هایی متنوع هستند و جنس آن ها نیز بیشتر نخی، تریکو، پنبه ای و … می باشد.

نکاتی برای خرید پارچه های دم قیچی و تکه برش های تولیدی

در زمان خرید پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی به نکات زیر توجه داشته باشید :

 1. پارچه های دم قیچی ریز و درشت را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.
 2. جنس پارچه
 3. اگر تمایل دارید از این پارچه ها برای دوخت روتختی، رومیزی و لباس های چند تکه استفاده کنید بهتر است به طرح، رنگ و جنس پارچه توجه داشته باشید.
 4. اگر می خواهید از این پارچه ها برای تمیز کردن تجهیزات صنعتی استفاده کنید بهتر است پارچه های دم قیچی نخی را برای خرید انتخاب کنید.

بررسی قیمت پارچه های دم قیچی و تکه برش های تولیدی

ضایعات پارچه به صورت کیلویی خرید و فروش می شوند. قیمت مشخصی را نمی توان برای این نوع پارچه ها تعیین کرد. برخی از افراد سودجو این پارچه ها را به قیمت پایین و به صورت عمده خریداری می کنند سپس پارچه ها را با قیمت بالایی به مشتریان خود می فروشند.

امروزه تعداد خریدار پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل قیمت این نوع پارچه ها نیز تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است.

عوامل زیر روی قیمت پارچه های دم قیچی و تکه برش های تولیدی تاثیرگذار هستند :

 1. جنس پارچه
 2. مقدار وزن پارچه
 3. طرح و رنگ پارچه و …

3

خریدار دم قیچی و تکه برش های تولیدی چه کسانی هستند ؟

نساجی های مختلف خریدار دم قیچی و تکه برش های تولیدی هستند. نساجی آیری از انواع نساجی های معتبر است که خریدار دم قیچی و تکه برش های تولیدی است. این نساجی در زمینه خرید ضایعات نخ و ضایعات پارچه نیز در حال فعالیت می باشد.

اگر شما در زمینه خرید و فروش ضایعات پارچه های دم قیچی و تکه برش های تولیدی در حال فعالیت هستید می توانید پارچه های دم قیچی را از این نساجی به صورت عمده و با قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایید.

در صورت تمایل می توانید برای خرید پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی با شماره ۰۹۳۹۰۴۰۶۰۲۸ تماس بگیرید. با تماس با شماره ذکر شده می توانید از کارشناسان ما مشاوره لازم را دریافت کنید.

سخن آخر :

اگر شما خریدار دم قیچی و تکه برش های تولیدی هستید بهتر است خرید این نوع پارچه ها را از نساجی های معتبر انجام دهید. با خرید از این نساجی ها می توانید پارچه های دم قیچی را با قیمت مناسب تری خریداری نمایید و در نتیجه سود خوبی را از فروش پارچه دم قیچی و تکه برش های تولیدی بدست آورید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *