خرید ضایعات موکت

خرید ضایعات موکت

آیا شما از چیستی ضایعات موکت اطلاع دارید؟ امروزه با ایجاد وضعیت خاص از نظر محیط زیستی در دنیا، بازیافت اهمیت زیادی پیدا کرده است. همیشه بازیافت نباید با استفاده از مواد پلاستیکی، شیشه ای یا فلزی صورت گیرد! خیلی از مواد هستند که به راحتی بازیافت شده و دوباره در چرخه تولید قرار می گیرند. ضایعات موکت یکی از همین مواد مهم و پر اهمیت به حساب می آید که در موقعیت های مختلف به شدت کاربردی است. توجه داشته باشید که خرید ضایعات موکت در جهت بازیافت صورت گرفته و می تواند برای محیط زیست مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. امروز ما قصد داریم تا در مورد دلیل اهمیت ضایعات موکت و چیستی این ابزار با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

ضایعات موکت چیست؟

بیایید تا کارمان را با پاسخ به یک سوال ساده شروع کنیم: ضایعات موکت چیست؟ ضایعات موکت در واقع قسمت های اضافه آمده در هنگام برش موکت یا ساخت موکت می باشد که کاربرد های زیادی دارد. موکت های پاره شده و بریده شده ای که اندازه ای کوچک تر از ۱ متر دارند، جزو قسمت های اضافی موکت به حساب می آیند. زمانی که شما کف یک خانه را موکت می کنید، همیشه کل موکت تهیه شده را مورد مصرف قرار نمی دهید. گاهی اوقات مقداری موکت به علت وجود شکل هندسی خاص یا اندازه متغیر اضافه می آید. به همین قسمت اضافه، ضایعات گفته می شود.

توجه داشته باشید که موکت های بی کیفیت و موکت هایی که به عنوان نمونه کار مورد استفاده قرار می گیرند هم در این دسته بندی قرار گرفته و به راحتی بازیافت می شوند. اگر بخواهیم یک توضیح کلی و یک تعریف کلی برای چیستی ضایعات موکت تعریف کنیم، باید بگوییم به هر تکه موکتی که غیر قابل استفاده است، ضایعات موکت گفته می شود. این محصولات صرفا بی کیفیت نبوده و بالاخره در موقعیتی می توان از آنها استفاده کرد ولی، عموم مردم به راحتی نمی توانند آنها را مورد استفاده قرار دهند. سالانه مقادیر زیادی از این ابزار توسط شرکت های تولید کننده و فروشنده، در اختیار تیم های بازیافتی قرار داده می شود.

ضایعات موکت
خریدار ضایعات موکت

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان مجموعه نساجی آیری تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۰۹۳۹۰۴۰۶۰۲۸

دلیل اهمیت ضایعات موکت؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که دلیل اهمیت ضایعات موکت چیست؟ اصلا چرا یک نفر باید ضایعات موکت تهیه کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ضایعات موکت برای بازیافت مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که این محصولات در زندگی عادی و در حالت نرمال کاربردی ندارند، به مراجع بازیافتی ارسال می شوند تا به صورت کامل مورد بازیافت قرار گیرند. لازم به ذکر است که این محصولات می توانند در یک سری پروژه های خاص هم کاربرد داشته باشند ولی عمده کاربرد آنها مربوط به بازیافت است. وارد کردن اضافه موکت به چرخه تولید یک مسئله مهم به حساب می آید. این مسئله نه تنها می تواند با سود نسبتا مناسبی همراه باشد، بلکه برای محیط زیست هم فواید زیادی را به همراه خواهد داشت.

در صورتی که ضایعات موکـت به درستی خرید و فروش نشود، دور ریخته شده و به طبیعت وارد خواهد شد. ورود الیاف پلاستیکی و مصنوعی به کار رفته در ساخت موکت می تواند مشکلات محیط زیستی به شدت زیادی را ایجاد کند. ولی در عوض بازیافت این محصول نه تنها می تواند به محیط زیست کمک کند، بلکه مصرف موکت و مواد اولیه را نیز کاهش داده و به چرخه تولید داخلی هم کمک خواهد کرد. در نتیجه، مسئله خرید و فروش اضافه موکت یک مسئله نسبتا مهم در دنیای امروزی ما به حساب می آید. با فروش ضایعات موکت شما می توانید قدم بزرگی در پاکسازی طبیعت و محیط زندگی انسان بردارید.

خرید ضایعات موکت

قیمت خرید ضایعات تولید شده از موکت

قیمت خرید ضایعات موکِت می تواند تحت تاثیر یک سری عوامل و فاکتور های خاص کم و زیاد شود. از آنجایی که قیمت نهایی و پرداختی شرکت ما برای خرید این محصول همواره در حال تغییر است، مشخص کردن آن به صورت روزانه غیر ممکن می باشد. شما می توانید با تماس با کارشناسان خرید تیم ما، از قیمت نهایی اطلاع پیدا کنید. آشنایی با عوامل موثر بر روی قیمت خرید ضایعات تولید شده از موکت، می تواند به شما کمک کند تا قیمت حدودی را محاسبه نمایید. اولین عاملی که بر روی قیمت ضایعات موکت موثر است، ویژگی های آن است.

کیفیت ساخت، رنگ، اندازه و ابعاد را می توان در این دسته بندی قرار داد. معمولا موکت هایی که کاربرد کمتری دارند، با ارزش بالا تری خریداری می شوند. دیگر عاملی که می تواند قیمت نهایی این محصول را تحت تاثیر خود قرار دهد وزن و حجم آن است. بی شک هرچه شما مقدار بیشتری از ضایعات موکت را در اختیار داشته باشید، با قیمت بالا تری می توانید آنها را در بازار عرضه نمایید.

ضایعات موکت
ضایعات موکت

کلام آخر

همانطور که در مقاله امروز ما مشاهده کردید، خرید ضایعات موکت پروسه ای نسبتا مهم و پر اهمیت به حساب می آید که می تواند برای محیط زیست و چرخه تولید موکت فواید زیادی را به همراه داشته باشد. با اینکه قیمت نهایی این محصول متغیر است ولی، آشنایی با عوامل موثر بر روی آن می تواند به شما کمک کند تا قیمت حدودی را محاسبه نمایید. مجموعه نساجی آیری بهترین مرجع برای خرید و فروش انواع ضایعات پارچه و ضایعات نساجی می باشد و ضایعات شما را با بهترین قیمت ممکن خریداری میکند.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان مجموعه نساجی آیری تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۰۹۳۹۰۴۰۶۰۲۸

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *